Site Loader

Aracınıza cam tavan görünümü verebilirsiniz.Cam görünümlü panoramik tavan folyo kaplaması ile aracınıza cam tavan görüntüsü verip aracınızda güzel bir değişiklik yapabilirsiniz. Genellikle parlak siyah rengin tercih edildiği uygulamada mat renk seneğiyle de oldukça estetik görüntüler sağlanabilir.


Araç Tavan Kaplama İşleminde Öncelikli olarak Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Subaru ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo araçlarınız için lütfen bizi arayın!

ŞİMDİ ARAYIN! | WHATSAPP DESTEK

0539 692 93 90


Bu uygulama sayesinde aracınızda, dış etkenler nedeniyle oluşabilecek çiziklere karşı korunma sağlanmış olacak. Üstün bir kaliteye sahip ve yüksek basınçlı sulara dayanıklı olan malzeme, istediğiniz zaman da hiçbir kalıntı ve iz bırakmadan sökülebilmektedir.

Ayrıca aracınızın tavanına karbon folyo kaplanması da yaptırabilirsiniz. Araç tavan kaplama ile yanığını kapatmak için uygulanan karbon folyo uygulamasında kaliteli araç kaplama malzemesi kullanılmaktadır. Piyasada birçok ucuz ürün var ama firma olarak her malzemenin kalitelisini ve problemsizini kullanmaktayız, araç tavan kaplaması fiyatlarını kullandığımız ürüne göre fiyatlarını alabilirsiniz.

İstenirse aracınızın tamamına istenirse tek parçasına uygulanabilen folyo kaplama, aracınızı güneşin zararlı ışınlarından, kuş pisliklerinden, soğuk hava şartlarından, kar, çamur ve asit yağmurlarından, yıkama sırasında oluşabilecek fırça ve sünger çiziklerinden, ufak taş çiziklerinden korur ve boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

Sizde aracınızı folyo kaplama yaptırmak istiyorsanız uzman bir kadronun, profesyonel ekipman ve iyi malzemelerle yapacağı uygulama sizin için ideal çözümdür. Siz de aracınızın değerini bilenlerdenseniz; aracınızı hem koruyan hem de daha estetik gösteren bu güzel fırsatı kaçırmamalısınız.

Eğer aracınızın tavanında güneş yanıkları mevcut ise öncelikli olarak gerekli temizlik yapılarak sıfır numara zımpara ile uygulama yapılacak alan düzleştirilmeli ve uygulama yapılmalı. Parlak özel bir folyo olan bu çalışmada uygulama yapılan malzemenin kalitesi çok önemlidir.

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARAYIN !