Body kit uygulamaları arabaların kaputlarında, tamponların da ve çamurlukların da yapılan değişikliklerdir. Bunların hepsi aracın güzel gözükmesi için yapılan uygulamalardır.

Güzel gözükmenin yanında arabanın aerodinamik yapısını güçlendirerek daha yüksek performans sağlanması amaçlanmaktadır. Body kit uygulamaları genel olarak ikiye ayrılır. Bunlar hafif ve ağır uygulamalardır. Hafif projeler hazır kalıbı bulunan projelerdir yani örnek vermek gerekirse x marka model bir aracın tamponunun kalıp halinde yine aynı marka otomobile uygulanması işlemidir.


BODY KIT UYGULAMALARI İşleminde Öncelikli olarak Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Subaru ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo araçlarınız için lütfen bizi arayın!

ŞİMDİ ARAYIN! | WHATSAPP DESTEK

0539 692 93 90


Hafif uygulamalarda aracın montajı kısa sürede gerçekleşir.
Ağır uygulamalara değinmek gerekirse ilk etapta araçların fotoğrafı çekilir bu fotoğraflar bilgisayar ortamına aktarılarak müşterinin isteği ve zevkine göre yapılan değişiklikler uygulanır.

Body kit uygulamaları araç markalarına göre değişiklik gösterir örneğin alman arabalarında farklı japon arabalarında farklı uygulamalar vardır. Bu bağlamda gelen arabaların markasına göre müşteriye uygun body kit sunulur.