Site Loader

Sararmış farları buharlı far temizleme ile eski haline getiriyoruz desek inanır mısınız? Araç farları bir süre sonra sararıp matlaşmaya başlar. Buharlı far temizleme VMZ GARAGE servisi ile yapılan bu yöntem sayesinde araç farları eskisi gibi parlak ve orijinal rengine dönecek.


Far Temizleme / Parlatma İşleminde Öncelikli olarak Volswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Subaru ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

VİP HİZMETİMİZ Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volvo araçlarınız için lütfen bizi arayın!

Çünkü çok fazla sararmış farları bile ilk günkü gibi parlak yapabilir. Far camlarına buhar makinesi tutulduğu zaman makinenin içerisindeki buharın araç farının rengini değiştirdiğini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Bizler İpek far temizleme servisi olarak en etkili buharlı far temizleme İstanbul içerisinde uygulanmaktadır.

Buharlı far temizleme nasıl yapılır?
Sararmış farlara uygulanan far parlatma işlemi için kullanılan ürünler tek set halinde alınır. Far temizleme seti diğer far temizleme yöntemlerine göre pahalı olduğu için genellikle profesyonel anlamda far temizleme işi ile ilgilenen firma ve dükkanlar tarafından satın alınır. Kutunun içerisinde buharlı far temizleme makinesi, far temizleme ilacı, zımparalar, maske, ve bazı çeşitli ürünler bulunur. İşte size buharlı far temizleme nasıl yapılır bir, bir açıklıyoruz;

İlk önce oto far camlarının yüzeyleri ve kullanılacak zımparalar ıslatılır.
Hafif bir şekilde fazla bastırmadan far camları baştan sona doğru zımparalanır.
Sararmış kirli olan farların zımparalanması bittiğinde buharlı far makinesine far temizleme ilacı konulur.
Cihazı elektrik fişine veya aracın aküsüne bağlanarak buhar makinesinin içerisindeki ilacın buharlaşması beklenir.
Gözle görülmeyen buharı elinizle dokunarak hafif hissettiğinizde zımpara işlemi uygulanan farlara buhar makinesi tutulur.

Buhar far temizleme makinesinden far camlarına değdiğinde farların nasıl tertemiz ve parlak olduğuna inanamayacaksınız.
Bütün farlar bu şekilde temizlendiği zaman birkaç dakika sonra aracınızı farları tertemiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Buharlı far parlatma işlemi far camına zarar verir mi?
Buharlı far parlatma işlemi kesinlikle far camlarına zarar vermez. Aksine farlar ilaç öncesi zımparalanıp tertemiz yapıldığı için farlar çiziklerden, lekelerden ve sararmış yüzeyden arındırılmış olacak. Buhar ile far parlatma en son yapılan işlemdir. Buhar makinesinden çıkan duman farlara zarar vermez.

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARAYIN !